Firma ACRIS zahrady s.r.o. byla založena na počátku roku 2007 jako nástupnická organizace firmy Ing. Martin Přibyl. Naše zkušenosti v oblasti sadových úprav sahají až do roku 2001, kdy po ukončení studia na MZLU v Brně, Zahradnické fakultě v Lednici na Moravě firma vznikla. 

   Naší činností je projekce, realizace a údržba zeleně, závlahových systémů a přírodních koupacích biotopů. Zpracováváme komplexní řešení a engineering stavby.

   Hlavní myšlenkou naší firmy je udržení vysoké kvality prováděných prací s důrazem na individuální, odborný přístup k jednotlivým zadáním a dodržování vhodných technologických postupů. V duchu této myšlenky se chceme  i nadále odlišovat od konkurence. Spolupracujeme s předními odborníky v oboru.   

   Projektovou část zajišťují renomovaní zahradní architekti, kteří zpracovávají kompletní projekt okolí stavby či domu vč. návrhu použitých materiálů, tvarů a sortimentu rostlin.

   V návaznosti na zpracovaný projekt zajišťujeme realizaci vč. terénních úprav a modelací terénu. Další oblastí jsou automatické závlahové systémy a přírodní koupací biotopy (koupací jezírka). 

   U již realizovaných projektů zajišťujeme celkovou údržbu. Zde je nutné mít na paměti, že zahrada je živý celek, který  se neustále vyvíjí a roste. Proto je potřeba s okrasnou zahradou neustále pracovat a pečovat o ni.

Další činností firmy je malo i velkoobchodní prodej mulčovací kůry, zahradního materiálu a rostlin.